Lekce a kurzy

ANGLIČTINY

Připravili jsme pro Vás příjemné a klidné prostředí, ve kterém si můžete vychutnat nejen oběd, ale i načerpat novou energii. Jídlo je připravováno z kvalitních surovin a je denně čerstvé. V našem jídelníčku nenajdete maso, ryby ani vajíčka. Prodej i s sebou.

Logo Suryana 512x512

Kvalitní a čerstvé suroviny

RAW dorty

Raw dorty

Dorty a dezerty připravené podle zásad raw kuchyně jsou bez mouky, rafinovaného cukru a bez mléčných produktů, díky tomu jsou o poznání zdravější než klasické sladkosti. Základem jsou ořechy, ovoce a přírodní sladidla. Právě díky ořechům jsou tyto dezerty velmi syté a hutné a stačí jich malý kousek.

Veganské dorty

Dovedete si představit sladkou dobrotu bez vajec, mléka i másla? Ano, u nás to jde! Kdo jednou ochutná, nebude chtít jiný.

RAW dorty

Kvalitně pražená

káva 

Dovolte abychom vám představili kávu, kterou jsme si oblíbili a můžeme ji osobně doporučit. Kvalitně praženou kávu z Kroměřížské pražírny si můžete vychutnat u nás každý den a nejlépe po dobrém obědě i se zákuskem. V nabídce máme pro Vás presso, cappuccino s našlehaným mlékem.

Káva

Přírodní kosmetika

Nobilis-Tilia

Nabízím prodej kosmetických produktů k rozvíjení harmonie a krásy, které s pokorou k přírodním procesům jsou již přes 20let vyráběny v krajině Českého Švýcarska.

Suryana-prirodni-kosmetika

Nobilis-Tilia

Suryana-jime-zdrave-obleceni-handmade

Kvalita a originalita

Nabídka oblečení

U nás je každý kus originál, vše je šito ručně s láskou a hlavně s nápadem. Toto krásně barevné a jedinečné oblečení najdete u nás ve zdravé restauraci & jogovém studie Suryana.

Oblečení

Odpovíme na Vaše dotazy

Neváhejte nás kontaktovat

Máte jakékoliv dotazy k naší restaurací nebo jógovému studiu? Napište nám a my Vám rádi odpovíme.