Jóga v denním životě

Jogové studio

Józe se věnuje cvičitelka Mgr. Sylva Pospěchová již sedmým rokem. V roce 2010 složila národní zkoušky pro cvičitelé jógy III. stupně a stala se žákyní Paramhanse svámího Mahešvaranandy. Začala se věnovat dětem a cvičit jógu s dětmi. Jóga pro ní dostala nový rozměr. S dětmi pracuje už dlouho například vede kurzy angličtiny pro děti ve školkách, základních a jazykových školách.

Nabízíme rovněž prodej produktů zdravé výživy a kurzy jógy pro všechny věkové kategorie. Cvičení jógy je podle Systému Jóga v denním životě.

Suryana-joga

Vaše cvičitelka jógy

Mgr. SYLVA POSPĚCHOVÁ

Jóga má velmi hodně podob o nichž jsem se mohla přesvědčit sama a neustále přesvědčují znova. Krásu jógy jsem poprvé ochutnala před 12 lety když jsem byla těhotná a už se stala součástí mého života. S nadšením si dodělávám kurzy a objevují další možnosti jak ji cvičit. Proto je pro mě přirozené se s Vámi o své zkušenosti podělit a nabídnout Vám gravid jógu. Tato jóga pomáhá zastihnout ženu v její nejdůležitější podstatě a to v období mateřství. Pomáhá ženě naučit se vnímat svoje měnící se tělo a pracovat s ním, vrátit se do své podoby před porodem. Jóga pro děti je nekončícím dobrodružstvím pro všechny zúčastněné. Sama mám 3 děti a vím, že jóga pro děti je úplně přirozený pohyb. 

Těším se na Vás. Vaše Sylva

Jóga pro vás

Suryana-joga-po-porodu

Jóga po porodu

Jóga po porodu je uklidňující jóga, která Vám přináší pohodu a odreagování po porodu. Protáhneme oblast šíje, beder a ulevíme zádům. Posílíme ochablé svaly bříško a zadeček. Vše při relaxační hudbě, která nás bude celou lekci provázet. Při relaxaci znova nabereme sílu, která nám po porodu chybí nalezneme v sobě znovu klid.

Suryana-joga-gravid-joga

Gravid jóga

Gravid jóga je prostředek jak se seznámit s vlastním tělem a jak se naučit naslouchat svým potřebám v těhotenství. Jednotlivé jógové pozice tělo protáhnou, posílí a naučí vás soustředit na sebe. Během relaxace se uvolníte a budete vnímat a těšit se na své miminko.

Suryana-joga-pro-deti

Jóga pro děti

Cvičení jógy dětem přináší radost z pohybu. Pomáhá jim lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti zklidní a naopak klidné děti povzbudí k činnosti. Jóga naučí děti odpočívat a čelit stresovým situacím.

Přijďte si knám zacvičit jógu

Galerie našeho jógového studia

Prohlédněte si naše jogové studio. I pro Vás může Jóga dostat nový rozměr

Galerie

Odpovíme na Vaše dotazy

Neváhejte nás kontaktovat

Máte jakékoliv dotazy k naší restaurací nebo jógovému studiu? Napište nám a my Vám rádi odpovíme.