Jóga

Má zkušenost

Józe se věnuje cvičitelka Mgr. Sylva Pospěchová již sedmým rokem. V roce 2010 složila národní zkoušky pro cvičitelé jógy III. stupně a stala se žákyní Paramhanse svámího Mahešvaranandy. Začala se věnovat dětem a cvičit jógu s dětmi. Jóga pro ní dostala nový rozměr. S dětmi pracuje už dlouho například vede kurzy angličtiny pro děti ve školkách, základních a jazykových školách.

Vaše cvičitelka jógy

Mgr. SYLVA POSPĚCHOVÁ

Jóga má velmi hodně podob o nichž jsem se mohla přesvědčit sama a neustále přesvědčují znova. Krásu jógy jsem poprvé ochutnala před 12 lety když jsem byla těhotná a už se stala součástí mého života. S nadšením si dodělávám kurzy a objevují další možnosti jak ji cvičit. Proto je pro mě přirozené se s Vámi o své zkušenosti podělit a nabídnout Vám gravid jógu. Tato jóga pomáhá zastihnout ženu v její nejdůležitější podstatě a to v období mateřství. Pomáhá ženě naučit se vnímat svoje měnící se tělo a pracovat s ním, vrátit se do své podoby před porodem. Jóga pro děti je nekončícím dobrodružstvím pro všechny zúčastněné. Sama mám 3 děti a vím, že jóga pro děti je úplně přirozený pohyb. 

Těším se na Vás. Vaše Sylva

Jóga pro vás

Jóga pro začátečníky

Kurz pro začátečníky Srdečně vás zvu na kurz, kde společně projdeme detaily správného cvičení jógy; dozvíte se o józe vše podstatné z hlediska cvičení (spojením tradiční nauky a moderních vědeckých informací) a nahlédnete pod pokličku jógy jako duchovní cesty. A představte si, že na kurzu se budete bavit a učit, jak si jógu a život užít. Kurz 19 lekcí za 3230 Kč na půl roku. Začátek kurzu 11.9.

Jóga pro hormonální rovnováhu

Joga pro hormonální rovnováhu vyrovnává hladinu hormonů a tím podporuje zlepšení celkového zdravotního stavu ženy. Zvyšuje pružnost a pohyblivost našeho těla a tím podporuje detoxikuji organismus, metabolismus a přispívá k přirozenému omlazení těla i mysli.
1. Lepší zvládání stresu
2. Pozitivní pohled na svět
3. Více energie
4. Posílená a flexibilní postava
5. Prevence syndromu karpálního tunelu

Jin Jóga

Hodina jin jógy se obvykle skládá z dlouhotrvajících podlahových póz, které pracují hlavně v dolní části těla, jako jsou boky, pánev, vnitřní stehna a bederní část páteře. Tyto oblasti jsou obzvláště bohaté na pojivovou tkáň. Pozice jsou drženy po dobu až pěti minut, někdy i déle. Praktikování jin jógy není složité. V pozici je důležité uvolnit veškeré napětí ve svalech, uvolnit mysl a naladit se na svůj dech, který v pozici musí přirozeně plynout. Pokud půjdeme přes bolest v pozici, překročíme hranice našeho těla a budeme cítit napětí, dech nebude moci volně plynout a tělo se nedokáže potřebně uvolnit.
 

Přijďte si se mnou zacvičit jógu

Jógová galerie

I pro Vás může Jóga dostat nový rozměr

Galerie

Odpovím na Vaše dotazy

Neváhejte mě kontaktovat

Máte jakékoliv dotazy k naší restaurací nebo jógovému studiu? Napište nám a my Vám rádi odpovíme.